Poznaj nas

Nyską Szkołę Tenisa prowadzimy wspólnie. Chcemy wszystkim pokazać, jak wartościowy to sport i ile korzyści może wnieść do życia.

Przygodę z białym sportem zaczynają u nas już pięciolatki, a ponieważ tenis jest sportem całego życia - górnej granicy wieku nie ma :) Prowadzimy zajęcia grupowe, jak również indywidualne.
Nasz klub posiada aktualną licencję Polskiego Związku Tenisowego. Cały czas szkolimy się, aby coraz lepiej Was uczyć gry. Jako doświadczeni trenerzy i pedagodzy potrafimy indywidualnie podejść do adepta.

Posiadamy nowoczesny sprzęt. Nie trzeba kupować rakiety, żeby zacząć przygodę z tenisem. Wystarczą tylko chęci.

Jesteśmy od dziecka związani ze sportem - najpierw jako zawodnicy, a obecnie trenerzy. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomaga nam przy organizacji obozów i turniejów tenisowych.

Monika Chudzińska

Monika

Tenis jest moją pasją od dziecka, dlatego wiem, że dzieci najlepiej uczą się poprzez radosną zabawę.
Oferuję profesjonalizm w nauce gry, specjalistyczny sprzęt i atrakcyjne zajęcia poparte wieloletnim doświadczeniem i dyplomem trenera z katowickiego AWF.

Pochodzę z Kielc, a od ...nastu lat mieszkam w Nysie i realizuję się zawodowo robiąc to, co lubię.

Do 18 roku życia byłam aktywną zawodniczką GKS "Błękitni" Kielce

Jestem Licencjonowanym Trenerem Tenisa II klasy i Certyfikowanym Wykładowcą PZT programu Tenis 10.

Zenek

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego z ponad dwudziestoletnim stażem.
Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach ze specjalizacją trenerską z piłki siatkowej. Praca z młodzieżą jest moją pasją. Tenisem zaraziła mnie żona.