Aktualności

czwartek, 21 wrzesień 2023 12:07

Wakacyjny Turniej - Letnia Liga Tenisa

Podczas wakacji od lipca do sierpnia nasi młodzi tenisiści rywalizowali między sobą grając w Tenisowym Turnieju - Letnia Liga Tenisa. Startowało 8 tenisistów, którzy rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Zwycięzcą Ligi została Karinka Puczkowska, II miejsce zajął Michał Kamienik, a III miejsce ex aequo Marcelka Miszkiewicz i Adaś Chudy. Kolejne miejsca zajęli: Oskar Śliwiński, Liliana Sala, Gustavo Lipiński i Gabrysia Komorowska. Gratulujemy. 

Mecze rozgrywane były na kortach Stali w Nysie, dzięki uprzejmości NTKKF Metalowiec, za którą dziękujemy. 

Czytany 2032 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.